Kúpeľňové stojacie skrinky

V našej kategórií Kúpeľňové stojacie skrinky nakúpite tovar už od 79.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Kúpeľňová bočná skrinka Poseidon, bielený smrekovec% a Kúpeľňová bočná skrinka Spalt, divoký dub wotan/biela%, ale aj Kúpeľňová vysoká skrinka Porto, dub sonoma/biela%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Vysoká kúpeľňová skrinka Country% V akcií kúpite aktuálne produkt Kúpeľňová stojacia skrinka Country% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Kúpeľňová stojacia skrinka Pool, sivý betón/biely lesk% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Vysoká kúpeľňová skrinka Pool, sivý betón/biely lesk%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Kúpeľňové stojacie skrinky a budete naozaj spokojní.

Lavica so 2 zásuvkami Inge, biela%

Biela lavica s 2 drevenými zásuvkami a mäkkým sedacím vankúšom vytvori útulné domácke prostredie. Poslúži ako malý predsieňový botník alebo univerzálny úložný priestor na drobnosti.

Lavica s 3 zásuvkami Inge, biela%

Biela lavica s 3 drevenými zásuvkami a mäkkým sedacím vankúšom vytvoria útulné domácke prostredie. Poslúži ako malý predsieňový botník alebo univerzálne úložný priestor na drobnosti.