Ostatné bytové doplnky

V našej kategórií Ostatné bytové doplnky nakúpite tovar už od 1.19 €. K najčastejšie kupovaným patrí TV nádstavec 110x35 cm, čierny% a TV nádstavec 110x35 cm, biely%, ale aj TV nádstavec 60x28 cm, biely%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Odkvapkávač na topánky 75x38 cm, motív stopy% V akcií kúpite aktuálne produkt Box na vreckovky plechový, kvetinový motív% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Múdra termoska Rewo 420 ml, čierna s teplomerom% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Múdra termoska Rewo 420 ml, béžová s teplomerom%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Ostatné bytové doplnky a budete naozaj spokojní.

TV nádstavec 110x35 cm, čierny%

Moderný TV nádstavec o rozmere 110x35 cm z kombinácie čierneho kovu a číreho tvrdeného skla môžete ľahko umiestniť na akúkoľvek skrinku a zvýšiť tak pozíciu vašej televízie.

TV nádstavec 110x35 cm, biely%

Moderný TV nadstavec o rozmere 110x35 cm z kombinácie bieleho kovu a bieleho tvrdeného skla môžete ľahko umiestniť na akúkoľvek skrinku a zvýšiť tak pozíciu vašej televízie.

TV nádstavec 60x28 cm, biely%

Moderný TV nadstavec o rozmere 60x28 cm z kombinácie bieleho kovu a bieleho tvrdeného skla môžete ľahko umiestniť na akúkoľvek skrinku a zvýšiť tak pozíciu vašej televízie.

TV nadstavec 60x28 cm, čierny%

Moderný TV nadstavec o rozmere 60x28 cm z kombinácie čierneho kovu a číreho tvrdeného skla môžete ľahko umiestniť na akúkoľvek skrinku a zvýšiť tak pozíciu vašej televízie.

TV nádstavec 82x35 cm, čierny%

Moderný TV nádstavec o rozmere 82x35 cm z kombinácie čierneho kovu a číreho tvrdeného skla môžete ľahko umiestniť na akúkoľvek skrinku a zvýšiť tak pozíciu vašej televízie.

Podložky pod nábytok 72 ks%

Protišmykové podložky pod nábytok dokonale ochránia Vašu podlahu. Tieto okrúhle či hranaté chrániče podlahy zabránia jej poškriabaniu a ďalšiemu poškodeniu. Dodávané v čiernej alebo bielej farbe.

Stojan na noviny Wien, zlatý%

Kovový stojan na noviny v prevedení zlatý lak má okrasnú plochu v imitácii viedenského výpletu. Pôsobí luxusne zaujme na pohľad. Novinový stojan poslúži aj na odkladanie Vašich obľúbených časopisov...

Stojan na noviny Wien, čierny%

Kovový stojan na noviny v prevedení čierny lak má okrasnú plochu v imitácii viedenského výpletu. Pôsobí luxusne zaujme na pohľad. Novinový stojan poslúži aj na odkladanie Vašich obľúbených...

Sada ramienok (10 ks) čierna plsť%

Štýlové a elegantne vyzerajúce ramienka (10 ks) sú potiahnuté mäkkým a na dotyk príjemným čiernym zamatom. S dĺžkou 45 cm sú ideálne na uloženie rôznych druhov oblečenia. Vďaka plstenému povrchu...